GANT

Założycielem firmy Gant został Bernard Gantmacher, który był studentem farmaceutyki. Żeby móc utrzymać się na studiach, był zmuszony do wykonywania prac w zakładach krawieckich. W 1927 roku Bernard postanowił założyć własny biznes, w ramach którego były szyte koszule dla innych marek. Z czasem, jakość tych ubrań stała się tak znana wśród klientów firmy, że Bernard zaczął stawiać własne logo na koszulach – literę G w kształcie rombu.

 

GANT to szwedzka marka odzieżowa posiadająca siedzibę w Szrokholmie, wzorująca się na amerykańskim poczuciu “luzu”, uzupełniając go o europejską elegancję.  Początkowo marka Gant specjalizowała się w szyciu bardzo wysokiej jakosci koszul, ze specjalnymi kołnierzykami, mocowanymi na guzikach. Z czasem oferta sklepów rozszerzała się oferując coraz to nowsze rodzaje ubrań, akcesoriów, biżuterii i obuwia.

W ofercie marki można znaleźć co najmniej dziesięć podstawowych fasonów koszul, które przedstawione są w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Poza tym, mężczyźni mogą nabyć spodnie, swetry, bluzy, kurtki, płaszcze i bieliznę. Dostępne jest również obuwie męskie i akcesoria. Kolekcja damska oferuje swetry, bluzy, spodnie, sukienki, płaszcze oraz bogatą gamę obuwia i akcesoriów.

Marka gwarantuje wysokiej jakości produkty, zaprojektowane w Szwecji które są nie tylko wygodne ale także niezwykle atrakcyjne.

Contact details

be ready

Sign up for the newsletter and special offers will find you on their own.
Subscribe
Copyright NEINVER 2021