ADVENTURE SPORTS/ ROSSIGNOL
ADVENTURE SPORTS to miejsce dla osób spragnionych kolejnych niebywałych wyzwań i magicznych wrażeń, które w sporcie poszukują nie tylko emocji, ale czerpią także przyjemność z obcowania z modą. Dla których ważna jest nie tylko sportowa adrenalina, ale też dobre samopoczucie. A nic nie jest w stanie wprawić w dobry humor tak, jak nienaganny, modny wygląd, który pozwoli poczuć się wyjątkowo. A kiedy piękno idzie w parze z jakością, to słowo PASJA nabiera nowego wydźwięku. 
 
 
ADVENTURE SPORTS to ta wyjątkowa marka, która powstała ze sportowychpasji i wieloletnich doświadczeń jej założycieli - właścicieli firmy PM Sport. Formuła sieci opiera się na strategicznym partnerstwie z topowymi markami z branży narciarskiej i outdoorowej. Dzięki temu oferta ADVENTURE SPORTS to niezrównany, wręcz unikalny asortyment o najwyższych parametrach technicznych i wizualnych, które docenią przede wszystkim miłośnicy sportów zimowych, ale też ci, którzy latem, z miłości do dyscyplin outdoorowych, kochają surfing oraz żeglarstwo. W jednym miejscu - w centrum OUTLET FACTORY - można odnaleźć aktualne i limitowane linie produktów takich marek, jak ROSSIGNOL, RIP CURL, SAIL RACING, HELLY HANSEN, DYNASTAR, LANGE, POC oraz wiele innych, jak choćby kultowa już odzież skandynawskiej firmy PEAK PERFORMANCE.
 
 
Rossignol to marka z ponad stuletnią tradycją. Podczas całego wieku doświadczeń Rossignol czerpał inspiracje z gór, poświęcając się w pełni pasji tworzenia produktów dla narciarzy. Rossignol wyznacza kierunki rozwoju całej branży, inspirowany swoimi korzeniami oraz wyjątkowymi wydarzeniami z przeszłości, każdego dnia buduje przyszłość branży wyznaczając nowe standardy w kategorii narciarstwa i fashion. Rossignol to nie tylko doskonały sprzęt narciarski, ale również wyjątkowe i niepowtarzalne kolekcje odzieży na każdą porę roku, wpisujące się w autentyczny "Mountain Lifestyle".

 

Kontakt: ursus@adventuresports.pl

Kontakt

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2021