BAFRA KEBAB

PO PIERWSZE… JAKOŚĆ!

Bafra Kebab to sieć street food, która rozwija się dynamicznie od 2017 roku. Jesteśmy odpowiedzią na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie. W naszych punktach możesz zamówić swoje ulubione danie bez konieczności wchodzenia do lokalu, a proces przygotowania trwa zaledwie kilka minut. Nasza sieć jest przykładem na to, że nawet w przygotowanie szybkich dań można włożyć maksimum pasji.

Chcemy odczarować postrzeganie tradycyjnego kebabu, dlatego utrzymujemy jakość rodem z restauracji i skrupulatnie dobieramy dostawców produktów spożywczych. Wiemy, że najważniejszym składnikiem kebabów jest mięso, dlatego przygotowaliśmy je specjalnie dla naszej sieci.

Na wyjątkowy smak naszych kebabów wpływają świeże, soczyste warzywa, które dostarczają nam lokalni dostawcy oraz autorskie sosy tworzone na bazie ziół. Dzięki temu dania serwowane przez Bafra Kebab mają unikalny i rozpoznawalny smak. Wdrożone przez nas procedury gwarantują, że w każdym punkcie otrzymasz produkty, które znasz i lubisz.

Kontakt

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023