CROCS
Wszystko zaczęło się w lipcu 2002 roku w Boulder, Colorado, kiedy George Boedecker, Scott Seamans i Duke Hanson postanowili wprowadzić na rynek niezwykłe buty zaprojektowane i wyprodukowane przez Creations Piana, IncPierwotnie pomyślane jako buty do chodznia po łodzi (ze względu na antypoślizgowe właściwości), nie brudząca podeszwa, Crocs ™ wprowadził swój pierwszy model plażowy w listopadzie 2002 roku na Florydzie Boat Show i sprzedały się w dwa dni. Sprzedaż na dobre ruszyła w roku 2003, Crocs stał się zjawiskiem powszechnie znanym i akceptowanym jako buty z zakresu komfortu i mody. Dzisiaj, Crocs są dostępne na całym świecie, mimo szybkiego sukcesu, wciąż firma stawia sobie za cel podstawowe wartości tzn. uczynienia butów aby były: lekkie, wygodne, antypoślizgowe, modne i funkcjonalne, które mogą być produkowane szybko i po przystępnych. cenach.
 
Atutem butów Crocs jest niesamowity, wręcz kosmiczny wygląd, ogromny wybór kolorów, ale przede wszystkim wygoda i wielofunkcyjność. Materiał z którego są wyprodukowane buty, to PCCR (proprietary closed cell resin) który idealnie dostosowuje się do stóp. Poza tym mają wspaniałe właściwości m.in. rozgrzewają się, aby dokładnie dopasować się do każdej stopy, są ultra lekkie (jedna para butów Crocs Cayman waży około 160 gramów), są zaprojektowane ortopedycznie, zdrowe dla stóp i dla kręgosłupa, trwałe i bardzo łatwe do czyszczenia (myje się je mydłem lub wodą). Poza tym są antybakteryjne (dzięki opiłkom srebra) i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, są antypoślizgowe i nie rysują podłogi.
 
Obuwie crocs wykonane jest z materiału croslite. Jest to wyjątkowa żywica komórkowo zamknięta, która wprowadza niesamowitą zmianę na rynku obuwniczym. Materiał croslite umożliwia produkcję lekkiego, wygodnego, ergonomicznego, odpornego na bakterie, nie pochłaniającego zapachu, które można poddać recyklingowi obuwia. Unikalne elementy powodują, iż obuwie jest idealne na oficjalne wyjścia oraz do użytku zawodowego jak i rekreacyjnego.
Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023