FAMILY OPTIC

Family Optic to sieć salonów optycznych. Znajdziesz w nich najwyższej jakości produkty, które poprawią jakość i komfort Twojego widzenia. Za popularnością salonów stoi wysoko wykwalifikowana kadra medyczna oraz profesjonalni konsultanci, którzy udzielą Ci fachowej pomocy i porady. Szczegółowe, 30-minutowe badanie wzroku pozwoli dokładnie określić, jakich soczewek kontaktowych lub okularów korekcyjnych potrzebujesz.

Jeśli chcesz czuć całkowitą swobodę, proponujemy soczewki kontaktowe oraz preparaty do ich pielęgnacji najbardziej znanych i zaufanych producentów na świecie: MonoVision ®, Johnson&Johnson, Bausch&Lomb i Alcon. A może dopiero chcesz rozpocząć przygodę z soczewkami kontaktowymi? Rozwiejmy wszystkie Twoje wątpliwości – dobierzemy je w fachowy sposób, nauczymy Cię jak się z nimi obchodzić, opowiemy o ich pielęgnacji.

Jeśli wolisz podkreślić swój wygląd okularami korekcyjnymi, oferujemy modne oprawy znanych marek: RayBan ®, ICON, Turro, Vogue i wiele innych. W salonie znajdziesz też stylowe okulary przeciwsłoneczne, okulary do czytania, krople do oczu i akcesoria okularowe.

W Family Optic zawsze mamy dla Ciebie promocje, a z Kartą Stałego Klienta na wszystkie zakupy otrzymasz indywidualny rabat.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń: 22 812 80 08

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2024