FURORE

Furore! to ogólnopolska sieć kawiarnio-lodziarni należąca do Spółki Lagardère Travel Retail. Lokale Furore! usytuowane są w centrach handlowych i outletach oraz na terenie niektórych portów lotniczych w kraju.

Największą zaletą sieci Furore! jest własna receptura lodów i rzemieślnicza produkcja w zakładzie produkcyjnym w Warszawie.  Produkcja naszych lodów odbywa się metodą rzemieślniczą tj. na każdym etapie produkcyjnym jest obecny człowiek, lody ręcznie są układane w pojemnikach oraz dekorowane. Do lodów owocowych używamy prawdziwych owoców, a nie past owocowych. Zawartość owoców w sorbetach sięga nawet 55%. Do lodów mlecznych używamy mleka i prawdziwej tłustej śmietany.

Od lodów przemysłowych nasze lody różnią się wieloma elementami. Surowcami, stopniem napowietrzenia oraz ilością ręcznej pracy, ale przede wszystkim sercem, które wkładamy w każdy smak.

Oprócz lodów ważną rolę w lodziarniach Furore! odgrywa kawa, przygotowywana przez profesjonalnie przeszkolonych pracowników. 

Oferta produktowa marki Furore!

  • najlepsze lody klasyczne, mleczne o tradycyjnym smaku, sorbety, jogurty mrożone lub lody premium (palone masło, prażony migdał, czekolada ze śliwką…),

  • pyszne kawy i aromatyczne herbaty,

  • bogaty wybór ciast i deserów lodowych,

  • świeżo wyciskane soki i koktajle,

  • wypiekane na miejscu gofry.                            

Zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie, by delektować się smakiem wybornych słodkości w towarzystwie znakomitej kawy.

Nasze kawiarnio-lodziarnie są idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu z rodziną i relaksu dla każdego.

Kontakt

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2024