GANT

Założycielem firmy Gant został Bernard Gantmacher, który był studentem farmaceutyki. Żeby móc utrzymać się na studiach, był zmuszony do wykonywania prac w zakładach krawieckich. W 1927 roku Bernard postanowił założyć własny biznes, w ramach którego były szyte koszule dla innych marek. Z czasem, jakość tych ubrań stała się tak znana wśród klientów firmy, że Bernard zaczął stawiać własne logo na koszulach – literę G w kształcie rombu.

 

GANT to szwedzka marka odzieżowa posiadająca siedzibę w Szrokholmie, wzorująca się na amerykańskim poczuciu “luzu”, uzupełniając go o europejską elegancję.  Początkowo marka Gant specjalizowała się w szyciu bardzo wysokiej jakosci koszul, ze specjalnymi kołnierzykami, mocowanymi na guzikach. Z czasem oferta sklepów rozszerzała się oferując coraz to nowsze rodzaje ubrań, akcesoriów, biżuterii i obuwia.

W ofercie marki można znaleźć co najmniej dziesięć podstawowych fasonów koszul, które przedstawione są w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Poza tym, mężczyźni mogą nabyć spodnie, swetry, bluzy, kurtki, płaszcze i bieliznę. Dostępne jest również obuwie męskie i akcesoria. Kolekcja damska oferuje swetry, bluzy, spodnie, sukienki, płaszcze oraz bogatą gamę obuwia i akcesoriów.

Marka gwarantuje wysokiej jakości produkty, zaprojektowane w Szwecji które są nie tylko wygodne ale także niezwykle atrakcyjne.

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023