GEOX

Grupa Geox rozpoczęła swoją komercyjną i przemysłową działalność w latach 90 i w ciągu kilku lat została jednym z największych graczy na włoskim i międzynarodowym rynku obuwniczym i odzieżowym.

Grupa aktywnie kreuje, produkuje, promuje i dystrybuuje obuwie, które wyróżnia się innowacyjnością produktu.

Jej działalność jest w szczególności ukierunkowana na udoskonalanie rozwiązań technologicznych, które gwarantują oddychalność i wododporoność.

O innowacji grupy Geox świadczy w sumie ponad 60 różnych patentów zarejestrowanych we Włoszech i rozszerzonych na stopę międzynarodową – opierają się na projektowaniu i tworzeniu podeszwy, która zawiera unikalną membranę przepuszczając parę wodną i jednocześnie wodoodporną, co gwarantuje oddychalność dla podeszwy gumowej i wodoodporność dla skórzanej podeszwy.

Grupa Geox działa w sektorze klasycznego i sportowego obuwia oraz odzieży dla mężczyzn, kobiet i dzieci – zakres cenowy od medium do premium. Marka Geox jest marką rodzinną, która oferuję szeroki wachlarz produktów dla całej rodziny. Każdy produkt charakteryzuje innowacja, komfort i styl, zgodny z najnowszymi trendami mody.

 

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023