BY INSOMNIA

Premierowa kolekcja marki By Insomnia pojawiła się jesienią 2011 roku. Została entuzjastycznie przyjęta przez kobiety doceniające fasony zgodne z trendami ale jednocześnie pozwalające czuć się swobodnie i komfortowo. Autorki kolekcji: Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska są przyjaciółkami, którym bliska jest skandynawska prostota i estetyka.  

Tkaniny, produkowane w krótkich, dedykowanych partiach, to najwyższej jakości stuprocentowe bawełny pochodzące wyłącznie od polskich, renomowanych producentów. Jakość szycia w poznańskiej, wielopokoleniowej firmie krawieckiej doceniana jest przez grono wiernych klientek, wśród których znajdują się znane nazwiska z kręgu kultury i mediów. „Jakość pamięta się dłużej niż cenę” - to ulubione zdanie projektantek dla określenia kolejnych kolekcji. Natomiast jedna z klientek użyła określenia: „Moda wygodna jak marzenie...”  

By Insomnia to proste modele spodni, T-shirtów, sukienek i spódnic. W tych ubraniach komfortowo ale równocześnie stylowo czują się zarówno młode dziewczyny jak i dojrzałe, aktywne kobiety. Każda kolejna kolekcja przynosi nowe modele, natomiast te najbardziej przebojowe wznawiane są w nowej kolorystyce.

Kontakt

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023