KUBENZ

KUBENZ kolekcja wiosna – lato 2020

 

Każdemu z nas został przypisany jeden z czterech żywiołów Woda, Ziemia, Ogień lub Powietrze, który oddaje nasze upodobania i to w czym czujemy się najlepiej.

Co pasuje do Ciebie?

Co sprawi, że poczujesz się jak w swoim żywiole?

A może nie musisz się na nic decydować tylko każdego dnia wybierać na nowo. Jeśli nie jest Ci obce poszukiwanie nowego wybierz FIFTH-ELEMENT FASHION marki KUBENZ i
wybieraj zgodnie ze swoim nastrojem, upodobaniami i temperamentem.

Jeśli jesteś zwolennikiem stonowanych kolorów ZIEMI, komfortu i naturalnych rozwiązań to do wyboru będziesz miał szeroką ofertę marynarek i garniturów w kolorach ZIEMI o
naturalnych splotach. Stonowany garnitur np. W odcieniu jasnej szarości możesz zestawić z kamizelką z tej samej tkaniny tworząc tak aktualną w tym sezonie mono-sylwetkę. Dla tych
którzy pokochali kraty przygotowaliśmy m. in. propozycje w nowym zestawieniu kolorystycznym łącząca kamienną szarość z brązem.

Jasne odcienie błękitów marynarek, nowoczesne grafiki na koszulach i zimne odcienie szarości to pobudzenie POWIETRZNEJ kreatywności.

OGIEŃ to odwaga kolorów i wzorów. Ponad 20 odcieni koszulek polo, olbrzymia oferta wzorzystych skarpet, poszetek i drukowanych koszul w oryginalnych połączeniach kolorystycznych to podstawa dla innowacyjnych i indywidualnych zestawień dla każdego z Was. 

Skojarzenia marynistyczne charakterystyczne dla żywiołu WODA to klasyka w modzie męskiej. Wciąż aktualne granatowe marynarki w dopasowanych sylwetkach zestawione z bawełnianymi spodniami typu chino i koszulami z motywami podwodnego świata lub w marynarskie pasy to nasza propozycja dla zwolenników tego stylu.

 

To Twój indywidualny żywioł.

FIFTH-ELEMENT FASHION to brak ograniczeń

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023