OLSEN

Trend alert: skandynawski look!

Cały świat pokochał Skandynawię nie tylko za bogactwo naturalne czy ekologiczne podejście do życia, ale również za modę, która niezmiennie kojarzy się z minimalistycznymi formami, naturalnymi materiałami oraz neutralnymi barwami.

Styl inspirowany północą ponownie wraca w sezonie jesień-zima 2019. Jeżeli jesteś jego fanką, koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję Olsen!

Wśród jesiennych propozycji marki Olsen znajdziemy ubrania inspirowane zorzą polarną, która jest zjawiskiem charakterystycznym dla krajów skandynawskich. Odcienie zieleni, szmaragdu, granatu czy błękitu – to tylko niektóre barwy, które pojawiają się w linii Nordic Light. Nie tylko kolorystyka, ale również minimalistyczne fasony ubrań przywodzą na myśl styl rodem z północy. Długie kardigany za kolano o oversizowej formie, praktyczne bluzki w kwiatowy wzór oraz wygodne spodnie – ich uniwersalność sprawia, że można je łatwo ze sobą łączyć, tworząc minimalistyczne stylizacje. W kolekcji odnajdziemy również nordyckie akcenty folklorystyczne czy wzory w kratę.

Powitanie jesieni z kolekcją Olsen od razu wydaje się przyjemniejsze!

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023