SUSHI ROYAL

Hand&Roll Tsuru Sushi powstało poprzez zamiłowanie do smaków kraju Kwitnącej Wiśni, w połączeniu z niebanalnym podejściem do sushi. Nasz produkt skierowany jest do wszystkich, którzy cenią swój czas, a jednocześnie oczekują produktów najwyższej jakości, elegancko i estetycznie podanych, smakujących tak samo dobrze jak wyglądają. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju sushi, podawane w postaci zwiniętych rolek, nie pociętych na tradycyjnie krążki.

Wyróżnia nas najwyższa jakość, stosujemy tylko najlepsze półprodukty, dbamy o to by otrzymali Państwo danie nie tylko barwne i estetyczne, ale przede wszystkim zdrowe, w przystępnej cenie. Wybierając nasze produkty, oszczędzacie nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas na samodzielne przygotowanie posiłku. Niezależnie od tego czy szukacie przekąski podczas spotkania biznesowego, czy po prostu znudziły Wam się hamburgery, u nas zawsze znajdziecie smaczne i zdrowe potrawy dla siebie.

Naszym gościom oferujemy szeroki wybór smaków, wszystkie wyroby przygotowujemy zgodnie z tradycją, kultywowaną przez najlepszych mistrzów sztuki kulinarnej z Japonii. Kompozycje są starannie dobierane, abyśmy spełnili nawet najbardziej wyrafinowane wymagania naszych gości, a Państwo z przyjemnością do nas wracali!

Zapraszamy do skosztowania naszych Hand&rolls Tsuru Sushi. Szukajcie nas w kultowych miejscach w kraju, niedaleko Państwa miejsc pracy oraz galeriach handlowych w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2022