TEFAL

Jesteśmy w nowym miejscu, znajdź nas na mapie.

Nasz przyjacielski i doskonale wyszkolony zespół dba, aby każda chwila spędzona w naszych sklepach była przyjemna i wartościowa.

Przez wszystkie lata Tefal oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań. Dzięki Wam staliśmy się światowym liderem w segmencie naczyń do gotowania z nieprzywierającą powłoką, a także światowym liderem w segmencie żelazek, urządzeń do gotowania, szybkowarów, produktów do przygotowywania żywności i napojów oraz wag.

Obecnie Tefal jest obecny w 120 krajach. Oferujemy także sprzedaż ekspresów automatycznych marki KRUPS, innowacyjne oraz funkcjonalne odkurzacze, które ułatwiają codzienne porządki.

Zawsze można u nas przetestować produkt, sprawdzić jak działa. Dopytać o funkcjonalność. Oferujemy także 30 dni na testowanie.

Zapraszamy.

 

WMF jest marką numer 1 w Niemczech w zakresie artykułów gospodarstwa domowego. Tworzymy produkty premium, dzięki którym każda chwila jest wyjątkowa. Dbamy o doskonałość od pierwszego pomysłu po gotowy produkt. Ponieważ doskonałość pozwala przeżywać chwile, które pobudzają wszystkie zmysły i nie są zwyczajne: chwile, są wyjątkowe i intensywne. Chwile, które świetnie smakują, wyglądają pysznie i niesamowicie ładnie pachną – chwile, w których czujesz, że wszystko jest idealne. Zawsze zadowalamy się tym co najlepsze. Świadczy o tym ponad 600 nagród za jakość i wzornictwo, a także liczne opatentowane technologie, takie jak Cromargan®, Cromargan protect®, TransTherm® i Performance Cut®. Łączymy doskonałe rzemiosło, najlepsze materiały i kultowy design WMF, aby stworzyć produkty, które sprawią, że poczujesz jedno: doskonałość w nich.

 

E-mail kontaktowy: hc-ursus@groupeseb.com

Kontakt
Virtual Shopping

Konsultacja, rezerwacja towaru, zakup towaru, dostawa pod wskazany adres

Usługi
Konsultacja i rezerwacja
poniedziałek-sobota/niedziela handlowa: 10.00-20.00
Odbiór towaru
osobisty ze sklepu poniedziałek-sobota/niedziela handlowa: 10.00-20.00 lub dostawa pod wskazany adres
Wymiana i zwrot
zwrot lub wymiana do 30 dni
Rezerwacja towaru
do 7 dni
Płatność BLIK
przez WhatsApp
Phone532455467
WhatsApp

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023