VOLCANO

Volcano – marka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku w projektowaniu i tworzeniu ubrań casualowych.

Poczuj komfort w każdych warunkach

Projektujemy kolekcje, które stanowią esencję stylu casual. Klasyczny krój, uniwersalne wzory oraz dbałość o jakość produkcji i detale sprawia, że nasze ubrania są ponadczasowe. To właśnie wyróżnia markę Volcano - trwałość i uniwersalność.

Otul się fakturą materiału

Natura jest wpisana w nasze DNA. Dlatego nasze ubrania wykonane są z miękkich, miłych w dotyku i naturalnych tkanin.  Zapewniając tym samym maksymalny komfort i swobodę oraz dając poczucie bezpieczeństwa, tak bardzo nam potrzebne na co dzień, gdziekolwiek jesteśmy. W ubraniach staramy się łączyć styl i funkcjonalność.

Szanuj, to co kochasz

W Volcano przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska i szanujemy naturę. Volcano, to odzież casual dla kobiet i mężczyzn projektowana z poszanowaniem środowiska naturalnego i w myśl idei mody zrównoważonej, wykorzystując m.in. ekologiczne surowce w produkcji.

Zwracamy uwagę na wysoką jakość produkcji oraz dobór materiałów, które pozwalają zachować wysoką jakość ubrań na dłużej.

Komfort bycia sobą

Cenimy siłę pasji, komfort bycia sobą, niezależnie od wieku. Jesteśmy dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, ruch I aktywność. W Volcano, to my dopasowujemy się do Twojego stylu życia.

 

Wybieraj jakość i komfort na lata.
#allconditionscomfort

Kontakt
Pokaż na mapie centrum
Virtual Shopping

Konsultacja, rezerwacja towaru

Usługi
Konsultacja i rezerwacja
poniedziałek-sobota/niedziela handlowa: 10.00-20.00
Odbiór towaru
osobisty ze sklepu poniedziałek-sobota/niedziela handlowa 10.00-20.00
Wymiana i zwrot
zwrot do 7 dni lub wymiana do 30 dni
Phone797012127
WhatsApp

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2024