01.07.2020
NOWA DEKADA NOWA ZMYSŁOWOŚĆ

Czas na nieco zmysłowości. Atrakcyjną i komfortową bieliznę masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź gdzie:

 


 Bagatelle to wyselekcjonowana oferta najlepszych polskich i zagranicznych marek, produkujących nowoczesną, niezwykle zmysłową bieliznę i stroje kąpielowe.

 

Włoska marka pełna zmysłowości, koloru i humoru! W ofercie Calzedonia/Intimissimi znajdziesz ofertę dla Pań, Panów i dzieci: najpiękniejsze stroje kąpielowe, akcesoria plażowe i ubrania. Czeka tu na Ciebie również ogromny wybór bielizny, skarpetek, rajstop i pończoch. Świetne rabaty przekonają każdego!

 

Dobra bielizna ma być wygodna, ładna i przyjemna dla skóry. Bielizna doskonała? Od Change Lingerie. To właśnie w salonie tej skandynawskiej marki możesz dobrać idealne modele dla siebie; pomoże w tym profesjonalny brafitting i ogromna różnorodność. Daj się urzec jednej z 3 kolekcji i urzekaj innych :)

 

Zachwycająca bielizna rodem ze światowej stolicy mody. Etam to francuskie wzornictwo, 100-letnie doświadczenie i ogromny wybór produktów. W ofercie marki znajdziesz również kostiumy i odzież plażową, dodatki, akcesoria, a nawet ubrania sportowe. 
Dla każdej kobiety, na każdą okazję.

 


Bielizna, rajstopy, pończochy, a także stroje kąpielowe i ubrania na widok, których myślisz "mrrrau!" To właśnie Gatta, polska marka, z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku! Wybierz coś dla siebie z pośród najpiękniejszych wzorów i modeli, tworzonych w zgodzie z najnowszymi trendami.

 

Przyjazne ciału, z naturalnej bawełny, a przy tym stylowe i podkreślające nasze naturalne piękno - oto produkty polskiej marki Italian Fashion. W kolekcji znajdują się nie tylko produkty dla kobiet (również świeżo upieczonych mam!) i mężczyzn, ale również dla dzieci. Bielizna, skarpetki, piżamy, koszule nocne czy szlafroki - to wszystko znajdziesz w najlepszych cenach w naszym salonie!

NASZE PROMOCJE

przyjdą do ciebie same

Copyright NEINVER 2020