OTWARCIE DESIGUAL
Event
Data rozpoczęcia: 23.11.2023
Data zakończenia: 23.11.2023

Z wielką radością zapowiadamy otwarcie odnowionego salonu Desigual w outlecie Factory Ursus! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wnętrze pełne inspiracji, które podkreślą niepowtarzalny charakter marki. Już od 23 listopada zapraszamy do odkrycia świeżego spojrzenia na modę Desigual – przekonaj się, jak nowa przestrzeń oddaje ducha tej unikalnej marki!

Markę Desigual charakteryzują pogodne, różnorodne i pełne barw projekty. Firma rozpoczęła działalność w 1984 roku pod hasłem ''Desigual, it’s not the same”. Pozostajemy wierni wyjątkowemu stylowi i klimatowi, charakterystycznemu dla wszystkich naszych sklepów. W swoje projekty wpisujemy ideę „Desigual experience”, oznaczającą unikalność, pogodę ducha i zabawę. Odzież Desigual zaprasza do komunikowania się i nawiązywania kontaktów, inspirując tych, którzy je noszą i tych, którzy je oglądają.

 

Zapraszamy do świata Desigual w Factory Ursus!

Odwiedź odświeżony salon Desigual w outlecie Factory Ursus i zanurz się w świecie modowej ekscytacji. Poznaj nowe kolekcje, poczuj energię kolorów i odkryj, jak Desigual potrafi tworzyć ubrania, które nie tylko ozdabiają, ale także wyrażają Twoją wyjątkową osobowość. Otwarcie już 23 listopada – dołącz do nas!

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023