Dzisiaj otwarte 10 - 21

Marc O'Polo
Pozycja
Sprzedawca
Wymiar etatu
3/4 etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę

Sprzedawca 3/4 etatu

Marc O'Polo w outlecie Factory Ursus

Co oferujemy

•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•    Wynagrodzenie 3375 Brutto (+ dodatkowa premia od wykonania budżetu miesięcznego i liczne konkursy wewnętrzne)

•    Elastyczny grafik (work-life balance)

•    Pakiet opieki zdrowotnej Enelmed

•    Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU na atrakcyjnych warunkach

•    Możliwość rozwoju zawodowego

•    Strój służbowy

•    System profesjonalnych szkoleń

•    Zniżka na produkty marki

•    Swobodny dostęp do kawy, herbaty i owocowych przekąsek

•    Program polecania pracowników

•    Świetną atmosferę i zgrany Zespół

Twój zakres obowiązków

•    Aktywna i profesjonalna Obsługa Klienta

•    Przestrzeganie zasad i standardów obowiązujących w Firmie

•    Praca z towarem i dbanie o prawidłowy wizerunek salonu

Nasze wymagania

•    Doświadczenie w zakresie sprzedaży mile widziane

•    Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami

•    Zapał do pracy w zespole

•    Komunikatywność i pozytywne nastawienie

•    Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą

•    Umiejetność współpracy z zespołęm + motywacja

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na wskazany adres e-mail.