Jungle Night 16 maja od 16:00 do 21:00

Dzisiaj otwarte 10 - 21

Samsonite
Pozycja
Sprzedawca / doradca klienta
Wymiar etatu
Umowa o pracę
Rodzaj umowy
Pełny etat

SAMSONITE to światowy i globalny lider w produkcji bagażu ,istniejący od 1910 roku. W swojej ofercie firma posiada walizki, torby, teczki, torebki damskie, parasolki i inne akcesoria podróżne. Samsonite słynie z legendarnej jakości,innowacyjności i nowoczesnego wzornictwa oraz unikalnych techonologii wykonania.

Aktualnie zatrudnimy na stanowisko:

Sprzedawca/Doradca Klienta

Planowanie otwarcie sklepu w dniu 8 czerwca 2024r.

Factory Usrus

Opis stanowiska:

-profesjonalna sprzedaż naszych produktów

-prawidłowa ekspozycja towarów

-dbanie o jakość obsługi, doradztwo

Od kandydatów oczekujemy:

- komunikatywności oraz otwartości w kontakcie z klientem,

- zaangażowania i uczciwości,

- dyspozycyjności (praca także w weekendy),

- znajomości obsługi kasy fiskalnej,

- doświadczenia w pracy w obsłudze klienta,

- znajomość jęz.angielskiego mile widziana

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

• umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

• możliwość rozwoju zawodowego /awansu

W treści wiadomości proszę określić preferowaną lokalizację.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: janusz.sobieski@samsonite.com

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"